Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Animator kultury
Miejsce pracy: Zielonki
Numer: StPr/2024-08-21/2070
OBOWIĄZKI:
poznawanie środowiskowych potrzeb oświatowych, kulturalnych, rozrywkowych i rekreacyjnychprogramowanie działalności biblioteki w kierunku upowszechniania kultury, fundacji kultury i stowarzyszeń społeczno-kulturalnych w zakresie zaspokajania potrzeb kulturalnych i rekreacyjnych społeczności lokalnychprowadzenie warsztatów plastycznych i rękodzielniczych dopasownaych do potrzeb róznych grup wiekowych mieszkańców gminy Zielonkiorganizowanie kursów, odczytów, zabaw, gier, turniejów, konkursów wiedzy, wystaw, projekcji filmowych itp. opracowywanie i wykonywanie reklamy planowanych imprezupowszechnianie folkloru i zbirów Izby Regionalnej w Zielonkach poprzez różne formy działalności kulturalnej, w tym zwiazne z promowaniem stroju krakowskiego wg wzoru "od Zielonek"
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zielonki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego