Doradca ds. Funduszy Europejskich
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Opracowywanie i zarządzanie dokumentacją projektów unijnych zgodnie z wymogami prawnymi i programowymi.
  • Świadczenie doradztwa klientom, współpraca przy zbieraniu dokumentów oraz zarządzanie informacjami i współpraca z zewnętrznymi ekspertami.
  • Utrzymywanie kontaktów z organami zarządzającymi funduszami i reagowanie na wszelkie zmiany w ocenach projektów.
Wymagania:
  • Zdolność do pracy zespołowej i samodzielności.
  • Minimum 2-3 lata doświadczenia w pozyskiwaniu funduszy unijnych.
  • Znajomość procedur i kalendarza naborów, umiejętność organizacji pracy.
  • Umiejętność planowania, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
Oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko z możliwością pracy hybrydowej.
  • Elastyczne formy współpracy i możliwość stałego rozwoju.
  • Wynagrodzenie bazowe od 5000 do 12000 zł plus premie za pozyskane dofinansowanie.