Head of margin analysis emea/kierownik działu analizy marż w obszarze emea
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5266
OBOWIĄZKI:
Rozwój strategi cenowej i powiązanych z tym marż brutto i kosztów; wspieranie zespołów handlowych w analizie marży klientów i wspieraniu decyzji cenowych; przeprowadzanie analiz i wyjaśnień w celu wsparcia analizy fp&a; zarządzanie terminowością, raportowania przez analityków marży i kosztów; analiza odchyleń; cykliczna analiza zapasów i ich audyt; usprawnianie procesów analizy marży, operacji zapasów i kosztów; uczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych; zarządzanie zespołem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: rachunkowość oraz administracja
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Ukończone studia na kierunkach: rachunkowość oraz administracja, minimum 12-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie ekonomii, rachunkowości i finansów, w tym co najmniej 3 lata na stanowiskach kierowniczych/menadżerskich.

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 34 250 PLN