Instruktor tańca argentyńskiego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5373
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych tanga argentyńskiego, warsztatów, wsparcie w organizacji wydarzeń kulturowych i rozrywkowych, kontakt z zawodowymi tancerzami zagranicznymi celem organizacji wydarzeń.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 godzin/miesiąc.Okres zatrudnienia: z możliwością zatrudnienia na czas określony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Udział w Mistrzostwach Świata Tanga Argentyńskiego w Buenos Aires mile widziane, udział w konkursach tanecznych, pokazy, umiejętności: tango argentyńskie na poziomie zawodowym (tango salonowe i tango sceniczne), pracodawca nie wymaga potwierdzenia certyfikatem znajomości języka obcego.

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 496 PLN