Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Konserwator
Miejsce pracy: Lanckorona
Numer: StPr/24/1294
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2. Omówienie zakresu działań w obszarach i monitorowania bezpieczeństwa, monitorowanie działania z zakresu konserwacji oraz standardów utrzymania infrastruktury zewnętrznej i wewnętrznej. B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:1. Kontrola stanu technicznego budynku, instalacji itp.2. Proste naprawy i usprawnienia (bieżące).3. Dbanie o infrastrukturę zewnętrzną i otoczenie budynku. 4. Sezonowe prace ogrodnicze i porządkowe. 5. Asystowanie w wykonywaniu usług i prac przez firmy zewnętrzne (specjalistyczne).6. Pomoc w innych pracach związanych z prowadzoną działalnością.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Oferta stażu w ramach Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi, finansowanego ze środków Funduszu Pracy przyznanych z Rezerwy Ministry. Wymagania organizatora: wykształcenie podstawowe, dobry stan zdrowia.

Miejsce pracy:

Lanckorona

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach