Ziko Optyk to profesjonale punkty optyczne, stworzone z myślą o tych, którzy pragną powierzyć swój wzrok najlepszym specjalistom w dziedzinie optyki, a także poszukują modnych opraw w bardzo korzystnych cenach. Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Koordynator Szlifierni Optycznej
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Efektywne zarządzanie procesami produkcyjnymi w Szlifierni Optycznej
  • Nadzór nad zespołem pracowników, w tym planowanie i organizacja pracy
  • Monitorowanie stanu technicznego maszyn oraz urządzeń szlifierni
  • Precyzyjne szlifowanie i kształtowanie soczewek zgodnie ze specyfikacjami technicznymi
  • Monitorowanie stanów magazynowych materiałów szlifierskich
  • Dbałość o właściwe przechowywanie i zabezpieczanie materiałów oraz narzędzi optycznych

Nasze oczekiwania:

  • Min. 3- letnie doświadczenie w bezpośredniej pracy przy montażu okularów korekcyjnych
  • Min. 2- letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem w branży optycznej
  • Wykształcenie średnie kierunkowe- Technik Optyk
  • Wysokie zdolności organizacyjne
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Chęć rozwoju i motywacja do pracy
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Karta sportowa
  • Motywujący system premiowy
  • Nowoczesne narzędzia pracy/sprzęt
  • Premia za polecenie przyjaciół
  • Bezpieczne warunki pracy
  • Szkolenia e-learningowe