Lektor języka obcego- native speaker
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5323
OBOWIĄZKI:
opracowywanie scenariuszy zajęć z języka angielskiego; dobór odpowiednich podręczników i multimedialnych pomocy dydaktycznych;przekazywanie podstawowych informacji o kulturze Wielkiej Brytanii; dbałość o umiejętność poprawnego formułowania wypowiedzi i rozumienia języka żywego przez uczestników kursu.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 60 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, minimum licencjat. Wymagane doświadczenie zawodowe przynajmniej 2 lata na stanowisku lektora języków obcych. Umiejętności: umiejętność opracowywania scenariuszy zajęć z języka angielskiego; umiejętność doboru odpowiednich podręczników i multimedialnych pomocy dydaktycznych;umiejętność przekazywanie podstawowych informacji o kulturze Wielkiej Brytanii;dbałość o umiejętność poprawnego formułowania wypowiedzi i rozumienia języka żywego przez uczestników kursu; umiejętność nawiązywania kontaktu z uczniami;Wymagane uprawnienia: teaching certificate (np. CELTA) albo postgraduate certificate in education (PGCE), kandydat musi znać język angielski na poziomie native speaker.

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 75 PLN