Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Magazynier
Miejsce pracy: Jerzmanowice
Numer: StPr/2024-09-16/2349
OBOWIĄZKI:
1.Przyjmowanie i rozładunek towarów:- odbieranie dostaw, kontrola zgodności dostarczonych towarów z dokumentami.- rozładunek towarów i odpowiednie ich magazynowanie zgodnie z wytycznymi.2.Kompletowanie zamówień:- przygotowywanie towarów do wysyłki zgodnie z zamówieniami.- pakowanie produktów oraz zabezpieczanie ich przed wysyłką.3.Obsługa dokumentacji magazynowej:- wprowadzanie danych dotyczących stanów magazynowych do systemu komputerowego.- generowanie dokumentów przyjęcia, wydania oraz przesunięć towarów w magazynie.4.Zarządzanie stanami magazynowymi:- monitorowanie stanów magazynowych i zgłaszanie braków.- regularna inwentaryzacja towarów.5.Utrzymywanie porządku w magazynie:- dbanie o odpowiednie rozmieszczenie towarów w magazynie.- utrzymywanie czystości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Jerzmanowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego