Nauczyciel pedagog
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/4692
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie psychoterapii rodzinnej, współudział w procesie diagnostyczno-terapeutycznym, współpraca z całym Zespołem, prowadzenie dokumentacji według obowiązujących przepisów.Godziny Pracy: 8-19.Wymiar etatu: 18/20
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pedagog
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Szkolenie całościowe w zakresie psychoterapii
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: kreatywność
Uprawnienia: Praca zespołowa

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe pedagogiczne, specjalność: pedagogika społeczna i socjalna, społeczno-opiekuńcza, przygotowanie pedagogiczne. Wymagania dodatkowe: ukończone całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie systemowym, dyspozycyjność w godzinach przedpołudniowych i popołudniowych, doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii rodzin, praca pod stałą superwizją.Umiejętności: dobra komunikacja, samodzielne planowanie i prowadzenie terapii.

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 908 PLN