Pizzer
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5244
OBOWIĄZKI:
Tworzenie i wypiekanie ciasta typu neapolitańskiego, przygotowywanie pizz zgodnie z narzuconymi wytycznymi, znajomość włoskich produktów poczynając od jakości po ich obróbkę, praca pod presją czasu w ścisłej współpracy z załogą kuchni, znajomość stanów magazynowych i umiejętność tworzenia zamówień, kreatywność w tworzeniu nowych receptur i dań.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 godzin/miesiąc.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: aktualne badania sanepidowskie
Uprawnienia: Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

Wymagania inne:

Umiejętność wyrabiania i pracy na cieście typu neapolitańskiego, umiejętność wypiekania pizzy w piecu opalanym drewnem. Znajomość włoskich produktów i pracy na nich.

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 496 PLN