Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5172
OBOWIĄZKI:
1.Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem wydawania potraw przez kuchnię;2.Obieranie, krojenie, szatkowanie i siekanie warzyw i owoców na późniejsze potrawy;3.Utrzymywanie czystości i porządku w obrębie kuchni oraz zaplecza (chłodnia, magazyn);4.Dbanie o dostępność środków czystości w kuchni i na zapleczu;5.Czyszczenie sprzętu kuchennego, naczyń oraz maszyn po zakończonym dniu pracy;6.Utrzymanie czystości podłóg w kuchni oraz w zapleczu;7.Doraźna pomoc szefowi kuchni oraz pozostałym kucharzom;8.Pozostałe prace porządkowe, mające na celu utrzymanie kuchni w czystości oraz ułatwienie pracy całej obsadzie kuchni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: aktualne badania sanepidowskie

Wymagania inne:

aktualna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie