Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Kraków
Zadania:
  • Pozyskiwanie nowych klientów i rozwijanie współpracy z obecnymi.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowych i marketingowych.
  • Współpraca z zespołami wewnętrznymi w celu realizacji projektów.
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz wyników sprzedaży.
  • Uczestnictwo w spotkaniach z klientami w celu budowania relacji i doradztwa.
Wymagania:
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów.
  • Doskonała organizacja pracy, terminowość, rzetelność.
  • Umiejętność strategicznego planowania, rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki współpracy z możliwością wyboru formy zatrudnienia.
  • Realizację projektów dla firm technologicznych i start-upów.
  • Rozwój umiejętności wspierany przez doświadczonych mentorów.
  • Wynagrodzenie w przedziale 5000-12000 zł plus system premiowy.