Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista ds. płac
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5328
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie kartotek, wprowadzania zmian składników wynagrodzenia, naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy, PPK w systemie Optima. Obsługa programu Płatnik oraz Pue Zus, dokonywanie zmian na kontach pracowniczych (zarejestrowanie, wyrejestrowanie, zmiany osobowe).Sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS.Sporządzenie deklaracji rocznej dotyczącej wpłaconych zaliczek na podatek dochodowy za pracowników (PIT-4R).Sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych pracowników etatowych ( PIT-11/8B, PIT-40 ).Sporządzenie rocznych deklaracji podatkowych zleceniobiorców.Obsługa dokumentacji związanej z zawieraniem umów cywilno-prawnych i ich rozliczaniem.Prowadzenie spraw wynikających z sądowy.---Praca w godz. 8:00-12:00.Po okresie próbnym zatrudnienie na czas określony.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik obsługi płacowej (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: analityczne myślenie
Uprawnienia: obsługa komputera - exel, word
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie