Specjalista ds. seo
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5020
OBOWIĄZKI:
Opracowywanie strategii SEO , konsultacje w zakresie pozycjonowania stron; Optymalizacja SEO dla wyszukiwarek Google i Yandex. Przeprowadzanie analiz SEO oraz audytów w celu identyfikacji możliwości optymalizacji. Planowanie i wdrażanie strategii wejścia na nowe rynki od podstaw. Zarządzanie treścią.Współpraca z międzynarodowym zespołem i dzielenie się wynikami i dobrymi praktykami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Przeprowadzanie analiz SEO oraz audytów w celu identyfikacji możliwości optymalizacji. Opracowywanie strategii SEO, konsultacje w zakresie pozycjonowania stron; Optymalizacja SEO dla wyszukiwarek Google i Yandex. Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne.

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 12 240 PLN