Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Starszy analityk ds. płatności za usługi handlowe
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/4881
OBOWIĄZKI:
Zapewnianie naszym klientom wsparcia w zakresie płatności na pierwszej linii przez telefon i e-mail.Weryfikacja dokumentacji klienta w celu zapewnienia, że wewnętrzne zasady przeciwdziałania praniu pieniędzy są przestrzegane. Zapewnianie szkoleń dla nowych stolarzy. Prowadzenie próbnych rozmów. Monitorowanie i proaktywne zarządzanie systemami płatności klientów. Przejmowanie odpowiedzialności i aktywne zarządzanie wpłatami i wypłatami klientów. Bycie głównym punktem kontaktowym dla globalnego zespołu obsługi klienta w zakresie płatności klientów i niuansów globalnej bankowości. Przeprowadzanie kontroli audytowych i zadań administracyjnych klienta. Zapewnianie wsparcia naszym globalnym zespołom ds. obsługi klienta poprzez odpowiadanie na zapytania naszej międzynarodowej bazy klientów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: francuski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS Office (z naciskiem na Excel w pełnym zakresie)

Wymagania inne:

Posługiwanie się podstawowymi umiejętnościami matematycznymi, zwłaszcza arytmetyką mentalną; umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem; Logiczne i analityczne podejście do rozwiązywania problemów; 2.5 roku doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku pracy, w tym min. 12 miesięcy na stanowisku Analityk ds płatności Trading Services.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 790 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie