Starszy inżynier, automatyka procesu
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5126
OBOWIĄZKI:
Projektowanie systemów sterowania automatyką przemysłową w oparciu o normy i wymagania Klienta, dla projektów z zakresu przemysłu rafineryjnego i petrochemicznego realizowanych dla grupy Air Liquide.Tworzenie dokumentacji szaf i paneli sterujących automatyki, projektowanie tras kablowych;Opracowanie rysunków instalacyjnych urządzeń pomiarowych, tworzenie modeli 3D instrumentów; Udział w testach FAT urządzeń pomiarowych. Specyfikacja i dobór urządzeń pomiarowych do zastosowań w strefie zagrożonej wybuchem. Tworzenie i sprawdzanie dokumentacji projektowej pod kątem kompletności i zgodności z normami i wymaganiami klienta. Współpraca z innymi branżami w celu realizacji zadań projektowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: dobrej organizacji pracy,wysoka kultura osobista, oraz zaangażowanie w pracę,solidnośći uczciwośc w wykonywaniu powierzonych obowiązków , umiejętność samodzielnej pracy oraz wgrupie
Uprawnienia: dobra znajomość oprogramowania MS Office (Word, Excel)

Wymagania inne:

Znajomość podzespołów automatyki, urządzeń kontrolno-pomiarowych. Doświadczenie w projektowaniu, programowaniu i uruchamianiu systemów automatyki (SCADA/PLC); Znajomość budowy i zasad działania sterowników PLC, studia techniczne z automatyki ; doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera automatyzacji.

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 14 000 PLN