Starszy naukowiec i
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5062
OBOWIĄZKI:
-samodzielna praca w celu zapewnienia syntezy chemicznej i oczyszczania produktów syntezy-rozwiązywanie rutynowych problemów występujących w projektach syntezy-zapewnienie niezależnego osądu w zakresie metod i technik istotnych dla uzyskania pożądanego rozwiązania-dostarczanie dokumentacji i przygotowywanie raportów z prowadzonych działań-codzienny lub regularny kontakt z klientem w sprawie projektu na temat uzgodnionych postępów;-przedstawienie wyników pracy, wymaganych analiz i raportów;-współpraca z zespołem rozwoju biznesu, w szczególności w zakresie dostarczania treści do ofert-zapewnianie mentoringu młodszym członkom zespołu, dzielenie się wiedzą i wdrażanie młodszych członków zespołu, udzielanie informacji zwrotnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność pracy z klientem
Uprawnienia: umiejętność radzenia sobie ze stresem
Uprawnienia: Komunikacja i współpraca w zespole

Wymagania inne:

umiejętność komunikowania się z klientem: prezentowanie wyników badań, radzenie sobie z obiekcjami, budowanie długofalowych relacji z klientem wymagany magister w dziedzinie chemii, doktorat (nauki ścisłe); doświadczenia pracy w środowisku akademickim w laboratorium chemicznym, umiejętność przekazywana wiedzy mniej doświadczonym członkom zespołu, wdrażanie nowych pracowników oraz ich mentoring; udowodnione doświadczenie w syntezie produktów naturalnych, szczególnie związków polifenolowych wyizolowanych z gatunku roślin Selaginella , a szczególnie selaginopulwiliny C i D

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN