Technik masażysta
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5310
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie masażu - klasycznego, antycellulitowego, limfotycznego, relax. Utrzymanie czystości w gabinecie, przestrzeganie standardów higieny przed i po zabiegu masażu. Umiejętność prowadzenia niezbędnej dokumentacji dotyczącej klientów. Obsługa terminala płatniczego. Komunikacja z klientami.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 160 godzin/miesiąc.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Uprawnienia: Kurs teoretyczny i praktyczny - masaż klasyczny, masaż miejscowy, masaż limfatyczny, masaż próżniowy, masaż twarzy
Uprawnienia: komunikatywność, dokładność, sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, terminowość i łatwość nawiązywania kontaktów
Uprawnienia: książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych

Wymagania inne:

Standardy higieny przed i po masażu.

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN