Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/2024-08-02/1905
OBOWIĄZKI:
1. Zapoznanie z obowiązującym regulaminem pracy lub innymi dokumentami obowiązującymi w miejscu odbywania stażu.2. Szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów przeciwpożarowych.3. Zapoznanie z zakresem zadań do realizacji na stanowisku pracy (instruktaż stanowiskowy).4. Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie różnego rodzaju pism ( w tym pism urzędowych) z zastosowaniem techniki komputerowej i oprogramowania do edycji tekstu.5. Wykonywanie obliczeń oraz tworzenie baz danych.6. Obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych ( faksu, kserokopiarki, skanera itp.), w tym dla niewidomych i słabowidzących.7. Opracowywanie instrukcji kancelaryjnych.8. Sporządzanie rzeczowego wykazu akt, porządkowanie i przechowywanie akt.9. Organizowanie pracy biura lub sekretariatu, w tym kompletowanie materiałów i aktów prawnych niezbędnych do pracy.10. Wykonywanie czynności kancelaryjnych, w tym przyjmowanie i znakowanie korespondencji, rozdzielanie pism itp.11. Przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną i pocztą elektroniczną.12. Udzielanie informacji telefonicznych.13. Przygotowywanie zebrań, narad, konferencji itp.14. Stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych.15. Przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczące ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska. 16. Realizowane zadania uwzględniają elementy cyfrowej i zielonej transformacji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego